BeeProg2

Pre správne fungovanie tejto webstránky odporúčame zapnúť JavaScript.

Ponuka práce

Trvalo hľadáme interných aj externých spolupracovníkov pre vývojové práce. Ak máte čo ponúknuť, radi Vás privítame.

Ponuka voľných pracovných miest je aktualizovaná priebežne a uvedené údaje sú platné, keď si stránku prezeráte on-line.

Vývojový pracovník

(viac pracovných miest, nástup ihneď)

  • náplň práce (podľa schopností):
    • vývoj hardware/firmware programátorov
    • implementácia programovacích algoritmov do ovládacieho programu k programátorom
    • a/alebo vývojové práce v oblasti elektroniky
  • požiadavky:
    • VŠ, prednostne so zameraním na elektroniku
    • znalosť obvodovej techniky (hlavne digitálnej a mikroprocesorovej)
    • aspoň katalógová znalosť angličtiny
    • prax v oblasti vývoja elektroniky vítaná
    • schopnosť analytického myslenia a algoritmizácie
    • vhodná je aj znalosť programovacieho jazyka (C, CPP, Pascal/Delphi)

Uvedené požiadavky môžu byť čiastočne nahradené schopnosťou a ochotou učiť sa.

Očakávame:
  • dôkladnosť, zodpovednosť
  • ochotu a schopnosť učiť sa
  • aktívny prístup k práci a schopnosť teamovej práce
  • preferencie v pracovnom čase: požiadavky zákazníka, požiadavky firmy ELNEC, vlastné požiadavky
Ponúkame:
  • trvalý pracovný pomer v dynamickom a progresívnom kolektíve
  • zaujímavú prácu a možnosť odborného rastu
  • stabilitu zamestnania v prosperujúcej firme
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie, úmerné len kvalite a množstvu odvedenej práce
  • čiastočnú kompenzáciu dopravných nákladov až do 40km
Všeobecné informácie:
  • pracovisko: Prešov, Jána Bottu 5 (mapa)
  • pracovná doba: 40 hod. týždenne
  • nefajčiarske pracovisko
V prípade záujmu uvítame Váš životopis s uvedením profesných informácií. Veríme, že tento krok bude prvým k obojstranne prospešnej spolupráci.

Ak aj Vaše vedomosti a/alebo prax nezodpovedajú požiadavkám, uvedeným pre niektoré z horeuvedených pracovných miest, ale myslíte si, že ste správni ľudia pre nás a máte čo ponúknuť, neváhajte a napíšte nám.

Externá spolupráca:

Žiaľ, momentálne nemáme úlohy vhodné pre externých spolupracovníkov, ale radi rozšírime databázu o ďalších potenciálnych partnerov.

  • Máme niekoľko nevyriešených vývojových úloh z oblasti vývoja programátorov, vhodných na riešenie externými spolupracovníkmi. Detaily poskytneme individuálne.
  • Vzhľadom na previazanosť vývojových úloh a špecializované know-how firmy Elnec, je externá spolupráca na vývojových úlohách spočiatku menej efektívna, ako spolupráca s internými spolupracovníkmi. Máme preto záujem o spoluprácu trvalejšieho charakteru.
  • Požadované znalosti pre externú spoluprácu sú podobné ako pre interných spolupracovníkov.
  • Ponuky na spoluprácu s pripojeným zoznamom znalostí/schopností posielajte e-mailom na nižšieuvedenú adresu.

Kontakt

ELNEC s.r.o.
Ing. Ján Puobiš
Jána Bottu 5, 08001 Prešov
tel. 051/7731007 (od 9:00 do 17:00)

Ponuky prosím posielajte e-mailom:
Interná spolupráca
Externá spolupráca