Obvod: AVR16EB28 [SSOP28-200]
Výrobca: Microchip
Popis čísla dielu pre toto zariadenie:
Nabehnutím kurzora zvýraznite konkrétnu sekciu
Obvody.
AVR
XXX Flash Size 32 = 32KB
64 = 64KB
128 = 128KB
XX Family DA = DA family
XX Pin Count 28 = 28 pins
32 = 32 pins
48 = 48 pins
64 = 64 pins
X Carrier Type Blank = Tube or tray
T = Tape&Reel
X Temperature Range I = Industrial (-40°C to 85°C)
E = Extended (-40°C to 125°C)